Teamet

Här hittar du kontaktuppgifter till våra medarbetare

Vi som arbetar här

NJ Elinstallation är både tacksamma och stolta över våra medarbetare. Samtliga har kompetens att representera företaget vid kundkontakt. Här hittar du uppgifter till den du önskar komma i kontakt med.

Nicklas Jacobsson

Ägare & VD

Nicklas.Jacobsson@njel.se
Telefon: 016-400 86 01

Administration

Pontus Storm

Pontus Storm

Projektledare

Pontus.Storm@njel.se
Telefon: 016-400 86 04

Jörgen Fredriksson

Jörgen Fredriksson

Projektledare & Offerter

Jorgen.Fredriksson@njel.se
Telefon: 016-400 86 02

Peter Söderholm

Peter Söderholm

Arbetsledare

Peter.Soderholm@njel.se
Telefon: 016-400 86 03

Vesna

Administration

info@njel.se
Telefon: 

Pauline Javalds

Pauline Javalds

Ekonomi

Pauline.Javalds@njel.se
Telefon: 0730-91 47 90

Ann Olofsson

Ann Olofsson

Ekonomi

Ann.Olofsson@njel.se
Telefon: 0708-99 03 35

Vesna Kostic

Administration

vesna.kostic@njel.se
 

Pauline Javalds

Pauline Javalds

Ekonomi

Pauline.Javalds@njel.se
Telefon: 016-400 86 05

Ann Olofsson

Ann Olofsson

Ekonomi

Ann.Olofsson@njel.se

Eskilstuna

Daniel Löwenhamn

Elektriker

Daniel.Lowenhamn@njel.se
Telefon: 0733-12 67 89

Adam Keränen

Elektriker

Adam.Keranen@njel.se
Telefon: 0706-32 69 59

Henrik Roos

Henrik Roos

Elektriker

Henrik.Roos@njel.se
Telefon: 0722-50 69 16

alexander ottestam

Alexander Ottestam

Elektriker

Alexander.Ottestam@njel.se
Telefon: 0705-35 55 96

Predrag Kostic

Elektriker

Predrag.Kostic@njel.se
Telefon: 0760-781848

Tobias Nystedt

Elektriker

Tobias.Nystedt@njel.se
Telefon: 0707-93 67 89

alexander ottestam

Alexander Ottestam

Elektriker

Alexander.Ottestam@njel.se
Telefon: 0705-35 55 96

Oskar Turunen

Elektriker

Oskar.Turunen@njel.se
Telefon: 0725-73 33 55

johan bystrom

Johan Byström

Elektriker

Johan.Bystrom@njel.se
Telefon: 0706-32 69 50

erik skogfors

Erik Skogfors

Elektriker

Erik.Skogfors@njel.se
Telefon: 0706-32 69 32

adam axelsson

Adam Axelsson

Elektriker

Adam.Axelsson@njel.se
Telefon: 0721-80 85 20

Fabian Hult

Elektriker

Fabian.Hult@njel.se
Telefon: 0769-49 69 16

Rikard Karlsson

Rikard Karlsson

Elektriker

Rikard.Karlsson@njel.se
Telefon: 0735-08 53 04

adam axelsson

Adam Axelsson

Elektriker

Adam.Axelsson@njel.se
Telefon: 0721-80 85 20

Erik P

Erik Pettersson

Elektriker

Erik.Pettersson@njel.se
Telefon: 0705-66 28 11

Rikard Karlsson

Gustav Halme

Elektriker

Gustav.Halme@njel.se
Telefon: 0706-32 69 30

Kimmy Guardado

Elektriker

Kimmy.Guardado@njel.se
Telefon: 0728-56 14 21

Mikael Haugen

Elektriker

Mikael.Haugen@njel.se
Telefon: 

Jimi R

Jimi Rosenlind

Elektriker

Jimi.Rosenlind@njel.se
Telefon: 0790-13 94 90

Mikael Haugen

Elektriker

Mikael.Haugen@njel.se
Telefon: 0767-89 48 88

Västerås

Allan Berg

Elektriker

Allan.Berg@njel.se
Telefon: 0735-78 01 40

Robin Uden

Robin Udén

Elektriker

Robin.Uden@njel.se
Telefon: 0722-34 69 16

Gotland

David Larsson

David Larsson

Enhetsansvarig & Elektriker

David.Larsson@njel.se
Telefon: 0706-32 69 29

Joakim Söderberg

Elektriker

Joakim.Soderberg@njel.se
Telefon: 

För allmänna frågor

Telefon: 016-400 86 00

Vill du bli en del av oss?